Zabbix summit online 2020  

       Jediným kliknutím získajte prístup k tým najlepším vychytávkam používania Zabbixu


       30. októbra 2020 sa uskutoční živý prenos Zabbix Summit Online 2020, premiéra, na ktorú sa dostanete jediným kliknutím priamo z domova alebo z kancelárie: https://bit.ly/32Sgcdc

       Pripojte sa na Zabbix Summit - jediné miesto, kde si môžete vypočuť vynikajúce prípady použitia Zabbixu a inšpirujte sa technickými riešeniami od svetových odborníkov na Zabbix. Tohtoročný summit bude bezplatný a bude k dispozícii všetkým, ktorí prejavia záujem. 

       Prečo sa pripojiť on-line k Zabbix Summitu?

       • dozviete sa o neobvyklých spôsoboch ako používajú Zabbix iní IT odborníci

       • vypočujete si technické rady od popredných svetových odborníkov na monitoring

       • zoznámite sa s členmi Zabbixu prostredníctvom špeciálnym chatovacích miestností určených na komunikáciu a odpovedanie na otázky

       • zistíte najnovšie aktualizácie o Zabbixe a o tom, ako ich používať pri každodenných úlohách

       • pripojíte sa k technickým praktickým workshopom a naučíte sa, ako vyriešiť najnáročnejšie úlohy

       • zistíte viac o integráciách Zabbix.

       Podrobný program bude zverejnený čoskoro. Program Zabbix Summit Online 2020 sa bude venovať novému očakávanému vydaniu Zabbix 5.2. Zabbix inžinieri, ktorí každodenne pracujú s najnáročnejšími úlohami monitorovania, sa budú venovať viacerým technickým témam, predstavia nové vydanie a najnovšie funkcie:

       Bezpečnosť

       Udržujte všetky tajomstvá šifrované a zabezpečené. Zistite všetko o nových bezpečnostných funkciách obsiahnutých v najnovšom vydaní Zabbix.

       Inteligentná detekcia problému a anomálie

       Nová sada funkcií pre dlhodobú analýzu trendových údajov, umožní analyzovať historické údaje a generovať upozornenia na zistené anomálie.

       Tímová práca

       Nové funkcie pre zlepšenie každodennej práce monitorovacieho tímu. Ako nastaviť používateľské roly pre rôznych členov tímu, pridať jazykové nastavenia a časové pásma pre jednotlivých používateľov na celom svete?

       IoT monitoring

       Zabbix 5.2 je dodávaný s podporou protokolov internetu vecí Modbus a MQTT. Zabbix Agent 2 bude schopný zhromažďovať údaje MQTT a pracovať s balíkom Modbus out-of-box. Na summite bude predstavených niekoľko prípadov, ako Zabbix monitoruje IoT.

       Spojte sa s nami ohľadom účasti alebo iných Zabbix tém - napíšte nám na sales@egroup.sk